Το server rack case αυτό είναι σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX και micro ATX. Διαθέτει 4 εσωτερικές θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 3 εξωτερικές θέσεις 5.25" για οπτικά μέσα ή άλλες συσκευές. Η κατασκευή του από SECC μέταλλο προσφέρει ανθεκτικότητα, ενώ το μαύρο χρώμα του το καθιστά διακριτικό σε κάθε περιβάλλον. Υποστηρίζει τοποθέτηση σε rack 3U και διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα ψύξης με ανεμιστήρες στο πίσω μέρος. Ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν σταθερότητα και επεκτασιμότητα.
| Μέγεθος | 3U Rack |
| Τύπος | Server |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συμβατές μητρικές | ATX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 4 εσωτερικές |
| Θέσεις 5.25" | 3 εξωτερικές |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 11 cm |
| Πίσω ανεμιστήρες | 1x 80mm / 2x 60mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 530 mm x 482.6 mm x 133.2 mm |
| Βάρος | 11.5 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πάχος πλαισίου | 1.2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: