Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch δικτύου προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία με 24 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες SFP για σύνδεση οπτικών ινών. Υποστηρίζει λειτουργίες Power over Ethernet (PoE) σε όλες τις θύρες, παρέχοντας συνολική ισχύ 195 W, ιδανικό για τροφοδοσία συσκευών μέσω δικτύου. Με δυνατότητα τοποθέτησης σε rack, είναι κατάλληλος για επαγγελματικά περιβάλλοντα που απαιτούν αξιόπιστη και αποδοτική διαχείριση δικτύου. Διαθέτει προηγμένες λειτουργίες ασφαλείας και διαχείρισης, όπως υποστήριξη VLAN, QoS, και πολλαπλά πρωτόκολλα δικτύωσης, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή λειτουργία.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer | L2/L3 |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες SFP | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Πλήθος θυρών PoE | 24 |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 195 W |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πρωτόκολλα δικτύωσης | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων | Cat5e |
| Υποστήριξη Quality of Service (QoS) | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Λειτουργίες Virtual LAN | Private VLAN, Voice VLAN |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι, 9000 bytes |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα switching | 56 Gbit/s |
| Πλήθος ουρών | 8 |
| Στατικές διαδρομές | Ναι, 990 |
| Μνήμη packet buffer | 1.5 MB |
| Εσωτερική μνήμη | 1000 MB DDR4-SDRAM |
| Flash μνήμη | 512 MB |
| Επεξεργαστής | Ναι, 1.4 MHz |
| Υποστήριξη Web-based διαχείρισης | Ναι |
| Υποστήριξη CLI | Ναι |
| Υποστήριξη MIB | Ναι |
| Πόρτα κονσόλας | RJ-45/USB Type-C |
| Τροφοδοσία | AC 100 - 220 V, 50/60 Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 27.5 W |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | Type C |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| Υποστήριξη DHCP | DHCP auto-config, DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping |
| Access Control List (ACL) | Ναι, 1024 κανόνες |
| Υποστήριξη IGMP snooping και proxy | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSH-2 |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Τύποι αυθεντικοποίησης | MAC-based, Web-based, RADIUS, TACACS+ |
| Πρόληψη DoS επιθέσεων | Ναι |
| Αλγόριθμοι προγραμματισμού ουρών | Weighted Round Robin (WRR) |
| Υποστήριξη QinQ | Selective QinQ |
| Υποστήριξη Port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη Policy-based routing | Ναι |
| Υποστήριξη Link aggregation | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Spanning tree protocol | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Πρωτόκολλα IPv4 & IPv6 | ICMPv6, IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 TFTP, IPv6 Telnet |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Ναι |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 298.7 x 444.5 x 43.9 mm |
| Βάρος | 3.53 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 έως 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 έως 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 795.2 BTU/h |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Switch, καλώδιο τροφοδοσίας, καλώδιο USB Type C και υλικό τοποθέτησης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: