Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch L3 προσφέρει προηγμένες δυνατότητες δικτύωσης με υποστήριξη Quality of Service (QoS), διαχείριση μέσω web και πλήθος πρωτοκόλλων δρομολόγησης όπως CDP, EIGRP, OSPF, RIP και VRRP. Διαθέτει 24 θύρες Gigabit Ethernet (10/100/1000) με υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) και PoE+, επιτρέποντας την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Η χωρητικότητα μεταγωγής φτάνει τα 128 Gbit/s με 95.23 Mpps ρυθμό προώθησης πακέτων, ενώ υποστηρίζει jumbo frames έως 9198 bytes. Ο πίνακας διευθύνσεων MAC μπορεί να αποθηκεύσει έως 16000 εγγραφές, ενώ υποστηρίζονται έως 1024 VLANs. Το προϊόν είναι κατάλληλο για απαιτητικά δίκτυα με δυνατότητες ασφαλείας όπως ACL και κρυπτογράφηση 128-bit AES, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -5 έως 45 °C και υγρασία 5-90%.
| Τύπος switch | Managed |
| Layer switch | L3 |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Διαχείριση μέσω web | Ναι |
| Υποστήριξη PoE | Ναι |
| Πλήθος θυρών Ethernet | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Πλήθος θυρών PoE | 24 |
| Πλήθος θυρών PoE+ | 24 |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 entries |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Αριθμός VLANs | 1024 |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| Πίνακας multicast MAC | 1000 entries |
| IPv4 multicast entries | 3000 |
| IPv6 multicast entries | 1500 |
| Πιστοποιήσεις | RoHS, IEC 60950-1, UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950.1, Class I Equipment |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 128 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων | 95.23 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Μέγεθος jumbo frames | 9198 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 4.1 MB |
| Εσωτερική μνήμη | 2000 MB |
| Flash μνήμη | 4000 MB |
| Τύπος μνήμης | DRAM |
| Πρωτόκολλα διαχείρισης | SNMPv1/v2c/v3 |
| Πρωτόκολλα δρομολόγησης | CDP, EIGRP, OSPF, RIP, VRRP |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Full duplex | Ναι |
| IP routing | Ναι |
| Εγγραφές δρομολόγησης | 3000 |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Υποστήριξη spanning tree protocol | Ναι |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 128-bit AES |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC-in jack |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Υποστήριξη εφεδρικής τροφοδοσίας (RPS) | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 - 6 A |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 125 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Λειτουργική υγρασία | 5 - 90 % |
| Λειτουργικό υψόμετρο | 0 - 3000 m |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 445 x 350 x 44 mm |
| Βάρος | 5.5 kg |
| Κωδικός HS | 85176990 |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: