Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 1000 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Η μονάδα έχει μορφή ATX και είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας 12 cm τοποθετημένος στο μπροστινό μέρος προσφέρει ενεργή ψύξη, ενώ το μαύρο χρώμα της προσδίδει κομψότητα στο σχεδιασμό της.
| Ισχύς | 1000 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Front |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 150 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 1000 W |
| Συνολική ισχύς +5V | 150 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 6 |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας PATA | 2 |
| EPS power connector (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| PCI Express power connectors (12+4 pin) | 1 |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 mm x 86 mm x 140 mm |
| Βάρος | 3.23 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, RoHS, UKCA |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: