Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει πλήρως αρθρωτή καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση των καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα μέσα στο κουτί. Η τροφοδοσία είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση και αξιοπιστία. Ο ανεμιστήρας 12 cm με τεχνολογία Rifle Bearing προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και ενεργό σύστημα ψύξης.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Front |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 150 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 850 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 150 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Rifle |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός συνδετήρων SATA | 6 |
| Αριθμός συνδετήρων PATA | 2 |
| EPS συνδετήρας (4+4 pin) | Yes |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 2 |
| PCI Express συνδετήρας (12+4 pin) | 1 |
| PCI Express συνδετήρας | Yes |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 mm x 86 mm x 140 mm |
| Βάρος | 2.93 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, RoHS, UKCA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: