Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 32 GB είναι ιδανική για χρήση σε laptop, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και αξιοπιστία. Με συχνότητα λειτουργίας 4800 MHz και καθυστέρηση CAS 40, εξασφαλίζει ομαλή και γρήγορη απόκριση σε απαιτητικές εφαρμογές, όπως το gaming. Η μνήμη έχει μορφή SO-DIMM 262-pin και λειτουργεί με τάση 1.1 V, ενώ διαθέτει μαύρο χρώμα και υποστηρίζει προφίλ Intel XMP για εύκολη ρύθμιση. Επιπλέον, προσφέρει ενσωματωμένο φωτισμό RGB για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR5 SDRAM |
| Μορφή | SO-DIMM 262-pin |
| Ταχύτητα | 4800 MHz (PC5-38400) |
| CAS Latency | 40 (40-40-40-77) |
| Τάση | 1.1 V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Πλήθος modules | 1 |
| Memory Profile | Intel XMP |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: