Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM CMK64GX5M2B6000Z30 αποτελεί μια υψηλής απόδοσης λύση για υπολογιστές desktop, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 64 GB μέσω δύο modules των 32 GB το καθένα. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR5 με ταχύτητα 6000 MHz και CAS latency 30, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Η μνήμη διαθέτει heatsink για καλύτερη ψύξη και υποστηρίζει το προφίλ AMD EXPO, ενώ διαθέτει και ενσωματωμένο RGB φωτισμό για αισθητική αναβάθμιση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Desktop |
| Μέγεθος Μνήμης | DIMM |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Μνήμη ανά module | 32 GB |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| CAS Latency | 30 |
| Τάση Μνήμης | 1.4 V |
| SPD Τάση | 1.1 V |
| Φόρμα Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Ψύξη | Heatsink |
| Memory Profile | AMD EXPO |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: