Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM CMK96GX5M2B5200C38 αποτελεί ένα υψηλής απόδοσης σετ μνήμης DDR5, συνολικής χωρητικότητας 96 GB, που αποτελείται από 2 modules των 48 GB το καθένα. Είναι σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές και υποστηρίζει ταχύτητα λειτουργίας 5200 MHz με χαμηλή καθυστέρηση CL38, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Διαθέτει τεχνολογία Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) για εύκολη υπερχρονιστική ρύθμιση και ενσωματωμένο σύστημα διαχείρισης ισχύος, ενώ το αλουμινένιο heat spreader εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη.
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB (2 x 48 GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 5200 MHz (PC5-41600) |
| Τύπος Module | DIMM 288-pin |
| Χρήση | High Performance |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος Modules | 2 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Latency Timings | CL38 (38-38-38-84) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Voltage | 1.25 V |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Features | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), built-in overclocking Power Management IC (PMIC), aluminium heat spreader, voltage regulation support, high-performance PCB, unbuffered |
| RAM Performance | Tested - 5200 MHz - 1.25 V - CL38 - 38-38-38-84 SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-40-40-77 |
| Colour Category | Black |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: