Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από 2 modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε laptop. Διαθέτει ταχύτητα 2666 MHz και CAS latency 18, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και σταθερότητα. Η μορφή της μνήμης είναι 260-pin SO-DIMM, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, ενώ η τάση λειτουργίας είναι 1.2 V. Επιπλέον, υποστηρίζει λειτουργία dual channel για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη παράγεται στην Κίνα και διαθέτει ενεργό RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| Χρήση | Laptop |
| Μέγεθος | 260-pin SO-DIMM |
| RGB Lighting | Ναι |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| CAS latency | 18 |
| Country of origin | China |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: