Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με συνολική χωρητικότητα 16 GB αποτελείται από δύο modules των 8 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και servers. Διαθέτει ταχύτητα λειτουργίας 3000 MHz και CAS latency 15, προσφέροντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και δεν υποστηρίζει ECC. Επιπλέον, διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink και φωτισμό RGB με διάφορα χρώματα, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 για εύκολη ρύθμιση της απόδοσης.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | PC/Server |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 15 |
| Ταχύτητα Μνήμης | 3000 MHz |
| ECC | Όχι |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Φωτισμός RGB | Ναι, διάφορα χρώματα |
| Τάση Μνήμης | 1.35 V |
| SPD Τάση | 1.2 V |
| SPD Ταχύτητα | 2133 MHz |
| SPD Latency | 15 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση XMP | 2.0 |
| Lead plating | Gold |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: