Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές, εξασφαλίζοντας συνεχή τροφοδοσία ρεύματος με ισχύ εξόδου 600 W και χωρητικότητα 1 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 167-295 V με συχνότητα 45-65 Hz. Είναι ιδανική για χρήση σε γραφεία και μικρούς χώρους, με compact μέγεθος και εύκολη μετακίνηση. Παρέχει 8 πρίζες AC τύπου Schuko, 2 θύρες USB (Type A και Type-C) και 2 θύρες Ethernet LAN (RJ-45), ενώ η μπαταρία τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αυτονομία 1 λεπτό σε πλήρες φορτίο και 5 λεπτά σε μισό φορτίο. Η συσκευή διαθέτει οθόνη LCD, ηχητικές ειδοποιήσεις και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Output power | 600 W |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (min) | 167 V |
| Input operation voltage (max) | 295 V |
| Input frequency | 45/65 Hz |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Maximum current | 4.46 A |
| Surge energy rating | 150 J |
| Response time | 4 ms |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm, Overload alarm |
| Form factor | Desktop |
| Product colour | Black |
| Control type | Buttons |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Yes |
| AC outlet types | Type F (Schuko) |
| Power plug | Type F (Schuko) |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB port type | USB Type A/USB Type-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Typical backup time at half load | 5 min |
| Battery recharge time | 8 h |
| Hot-swap battery | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Width | 288 mm |
| Depth | 166 mm |
| Height | 118 mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 8504408590 |
| Package width | 158 mm |
| Package depth | 325 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 6.95 kg |
| Sustainability compliance | Yes |
| Cables included | Serial, USB cable |
| Manual | Yes |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: