Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τεχνολογία Double-conversion (Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξόδου, ιδανικό για ευαίσθητο εξοπλισμό όπως υπολογιστές και τηλεπικοινωνιακές συσκευές. Διαθέτει ισχύ εξόδου 900 W και χωρητικότητα 1 kVA, με εύρος εισόδου 160-300 V και έξοδο 208-240 V, λειτουργώντας σε συχνότητα 50/60 Hz. Η συσκευή έχει μεταλλικό περίβλημα, μορφή Tower και ενσωματωμένη οθόνη LCD, ενώ υποστηρίζει λειτουργία ECO για υψηλή απόδοση 95%. Παρέχει προστασία από υπερφόρτωση, φίλτρο θορύβου EMI/RFI και ηχητικές ειδοποιήσεις για αλλαγή μπαταρίας, σφάλματα και υπερφόρτωση. Η μπαταρία τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει χρόνο εφεδρείας 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 11 λεπτά σε μισό φορτίο, με διάρκεια ζωής έως 4 χρόνια.
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Output power | 900 W |
| Waveform | Pure sine |
| Input operation voltage (min) | 160 V |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Maximum current | 4.5 A |
| Surge energy rating | 345 J |
| Response time | 0 ms |
| Efficiency (ECO mode) | 95 % |
| Input power factor | 0.98 |
| Output power factor | 0.9 |
| Crest factor | 3:1 |
| ECO mode | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 3 % |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Power protection features | Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Battery replacement, Fault, Overload alarm |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Cable length | 1.5 m |
| Built-in fan | Yes |
| Display type | LCD |
| AC outlet types | IEC 320 |
| Power plug | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at full load | 4 min |
| Typical backup time at half load | 11 min |
| Battery life (max) | 4 year(s) |
| Charging current | 1.5 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 1500 m |
| Non-operating altitude | 0 - 1500 m |
| Width | 140 mm |
| Depth | 327 mm |
| Height | 191 mm |
| Weight | 9.4 kg |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Country of origin | China |
| Cables included | USB cable |
| Manual | Yes |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: