Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Micro Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | ABS, SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 0 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 32 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 16 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μπροστινών ψυκτρών | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 120, 140, 240 mm |
| Πλάτος | 215 mm |
| Βάθος | 428 mm |
| Ύψος | 431 mm |
| Βάρος | 6 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: