Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών διαφόρων μεγεθών, όπως ATX, EATX, micro ATX και Mini-ATX. Κατασκευασμένο από ABS, SPCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι, προσφέροντας μοντέρνα εμφάνιση και προστασία. Υποστηρίζει έως 2 εσωτερικούς δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης. Είναι κατάλληλο για χρήση σε οικιακό ή επαγγελματικό περιβάλλον και διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων, κουμπί reset και on/off. Υποστηρίζει ψύξη με έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 3 πάνω, καθώς και υδρόψυξη με διάφορα μεγέθη ραδιερατόρων.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | ABS, SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 17 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 435 mm |
| Ύψος | 471 mm |
| Βάρος | 7.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: