Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ένα εργαλείο με οπτικό αισθητήρα που προσφέρει ανάλυση 1200 dpi, ιδανικό για gaming. Διαθέτει δύο κουμπιά και ρυθμιζόμενο ρόδακα, προσφέροντας άνεση και ακρίβεια στην κίνηση. Το ποντίκι είναι ελαφρύ, με βάρος 80 γραμμάρια, και έχει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση και στα δύο χέρια. Επιπλέον, διαθέτει φωτισμό RGB με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα.
| Τύπος | Mouse |
| Αριθμός Κουμπιών | 2 |
| Ρυθμιζόμενος Ρόδακας | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 dpi |
| Βάρος | 80 gr |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Ύψος | 35 mm |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: