Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το DELL 14 Plus 2-in-1 DB04250 είναι ένας υβριδικός φορητός υπολογιστής τύπου convertible με οθόνη αφής 14 ιντσών και ανάλυση Full HD+ 1920 x 1200 pixels. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 256V, διαθέτει 16 GB LPDDR5x-SDRAM εσωτερικής μνήμης και 1 TB SSD αποθηκευτικού χώρου. Η κάρτα γραφικών είναι ενσωματωμένη Intel Arc Graphics 140V. Τρέχει το λειτουργικό σύστημα Windows 11 Pro και έχει μπλε χρώμα. Η οθόνη είναι IPS WVA με φωτεινότητα 300 cd/m² και ρυθμό ανανέωσης 60 Hz, ενώ υποστηρίζει Wi-Fi 7 και Bluetooth.
| Τύπος προϊόντος | Hybrid (2-in-1) |
| Μέγεθος οθόνης | 14" |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 pixels |
| Τύπος οθόνης | IPS WVA, Touchscreen |
| Τύπος επεξεργαστή | Intel Core Ultra 7 256V |
| Εσωτερική μνήμη RAM | 16 GB LPDDR5x-SDRAM |
| Αποθηκευτικός χώρος | 1 TB SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Arc Graphics 140V (ενσωματωμένη) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Χρώμα | Blue (Ice Blue) |
| Τύπος φορητού | Convertible (Folder) |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Αρχιτεκτονική λειτουργικού συστήματος | 64-bit |
| Συχνότητα boost επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 8 |
| Νήματα επεξεργαστή | 8 |
| Cache επεξεργαστή | 12 MB Smart Cache |
| Τύπος αποθηκευτικού SSD | M.2 PCI Express 4.0 NVMe |
| Αριθμός SSD | 1 |
| Φωτεινότητα οθόνης | 300 cd/m² |
| Ρυθμός ανανέωσης οθόνης | 60 Hz |
| Αντίθεση οθόνης | 600:1 |
| Pixel density | 162 ppi |
| Φωτισμός οθόνης | LED backlight |
| Μπαταρία | 64 Wh Lithium-Ion (Li-Ion), 4 cells, 15.2 V |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 3 ώρες |
| Βάρος | 1.61 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 314 mm x 226.2 mm x 14-14.95 mm |
| Συνδεσιμότητα Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be), Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth | Ναι |
| Θύρες USB | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Θύρα HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Υποδοχή combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Ενσωματωμένη κάμερα | 1920 x 1080 pixels, Full HD |
| Ηχεία | 2 ηχεία Waves, 2.5 W |
| Αναγνώστης δακτυλικών αποτυπωμάτων | Ναι |
| Πληκτρολόγιο με φωτισμό | Ναι |
| Υλικό κατασκευής | Αλουμίνιο - Πλαστικό |
| Λογισμικό δοκιμής | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| USB Power Delivery | Ναι |
| Quick charge | Ναι |
| Μονάδα ήχου | Realtek ALC3329, MaxxAudio Pro |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: