Dell Pro 16 PC16250 16 IPS FHD+ (Ultra 7-255U/16GB/1TB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard) (1026682110)
* Οι εικόνες είναι ενδεικτικές
Χρειάζεσαι βοήθεια
Άμεση Παραγγελία;
Κατασκευαστής: Dell
Κωδικός Προϊόντος: 1264374
Part Number: 1026682110
EAN: 5204793013291
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες
Εγγύηση: 2 έτη , Τεχν.Υποστήριξη Dell Τηλ: 210-8129810
  • Περιγραφή
  • Εκτίμηση Κόστους Αποστολής
  • Αξιολογήσεις (0)
Dell Pro 16 PC16250 16 IPS FHD+ (Ultra 7-255U/16GB/1TB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Ο φορητός υπολογιστής διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 255U με συχνότητα 2 GHz, προσφέροντας ισχυρή απόδοση για multitasking και απαιτητικές εφαρμογές. Η οθόνη είναι IPS τύπου με διαγώνιο 16 ιντσών και ανάλυση 1920x1200 (WUXGA), ιδανική για καθαρή και ζωντανή απεικόνιση. Η μνήμη RAM είναι 16 GB DDR5, εξασφαλίζοντας γρήγορη και ομαλή λειτουργία. Ο αποθηκευτικός χώρος αποτελείται από SSD 1000 GB, προσφέροντας γρήγορη πρόσβαση στα αρχεία και τις εφαρμογές. Ο φορητός υπολογιστής υποστηρίζει συνδέσεις Ethernet, HDMI 2.1, USB 3.2 και USB-C, ενώ διαθέτει Wi-Fi 6 και Bluetooth για ασύρματη δικτύωση. Το βάρος του είναι 1,91 κιλά, καθιστώντας τον εύκολο στη μεταφορά. Το λειτουργικό σύστημα είναι Windows 11 Pro, προσφέροντας σύγχρονη και ασφαλή εμπειρία χρήσης.
Βασικά Χαρακτηριστικά
Επεξεργαστής (CPU)Intel Core Ultra 7 255U, 2 GHz, Arrow Lake
ΟθόνηIPS Panel, 16", 1920x1200 (WUXGA), 60 Hz