Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το laptop διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 265H, που προσφέρει υψηλή απόδοση για απαιτητικές εφαρμογές και multitasking. Η οθόνη 16 ιντσών με ανάλυση 1900x1200 και IPS panel εξασφαλίζει ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης, ενώ η τεχνολογία OLED προσφέρει ρεαλιστική απεικόνιση με βαθύ μαύρο. Με 32 GB DDR5 RAM και 1 TB SSD αποθηκευτικό χώρο, το σύστημα είναι ιδανικό για επαγγελματική χρήση και δημιουργικές εργασίες. Υποστηρίζει επίσης συνδέσεις HDMI, Thunderbolt 4 και 5, Wi-Fi, Bluetooth και διαθέτει δακτυλικό αποτύπωμα για ασφάλεια.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 265H |
| Τύπος | Υψηλών επιδόσεων |
| Οθόνη | 16 " |
| Ανάλυση | 1900x1200 |
| Τύπος Panel | LED |
| Μνήμη RAM | 32 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1000 GB SSD |
| Βάρος | 2,19 kg |
| Τύπος Συσκευής | Notebook |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| IPS Panel | Ναι |
| OLED | Ναι |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Κάρτα Γραφικών | Nvidia Arc Graphics 140T |
| Card Reader | Ναι |
| Συνδέσεις | HDMI, Thunderbolt 4, Thunderbolt 5 |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Προτεινόμενες Εφαρμογές | Figma, Rhino 3D |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: