Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η πολύπριζη ράγας 19 ιντσών είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε rack και προσφέρει αξιόπιστη παροχή ρεύματος με μέγιστο ηλεκτρικό ρεύμα 16 A. Διαθέτει καλώδιο μήκους 2 μέτρων και συνολικά 7 εξόδους ρεύματος, ενώ η είσοδος ρεύματος υποστηρίζει τάση AC 250 V και συχνότητα 50/60 Hz. Η συσκευή περιλαμβάνει διακόπτη on/off για εύκολη διαχείριση της παροχής ρεύματος.
| Τύπος Συσκευής | Power strip - rack-mountable |
| Μέγεθος Rack | 19" |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Τάση Εισόδου | AC 250 V |
| Απαιτούμενη Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Είσοδοι Ρεύματος | 1 x power |
| Έξοδοι Ρεύματος | 7 x power |
| Μέγιστο Ηλεκτρικό Ρεύμα | 16 A |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Power cable 2 m |
| Χαρακτηριστικά | On/off switch |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: