Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Πλήθος θυρών | 4 |
| Τύπος θύρας υποδοχής | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Αλουμίνιο |
| Καλώδιο | Στρογγυλό καλώδιο |
| Μήκος καλωδίου | 0.15 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5000 Mbit/s |
| Πλάτος | 26 mm |
| Βάθος | 95 mm |
| Ύψος | 12 mm |
| Βάρος | 35 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα άλλα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: