Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbit/s προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για επαγγελματική ή οικιακή χρήση. Διαθέτει δύο θύρες RJ-45 θηλυκού τύπου με ευθύγραμμο σχεδιασμό, καθιστώντας το εύκολο στη σύνδεση και χρήση. Το προϊόν είναι plug and play, χωρίς να απαιτείται επιπλέον ρύθμιση, και λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -40 έως 85 βαθμούς Κελσίου, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε διάφορα περιβάλλοντα. Το καλώδιο είναι μαύρου χρώματος και συσκευάζεται σε μονή συσκευασία.
| Τύπος καλωδίου | Cat6a |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10 Gbit/s |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Plug and Play | Ναι |
| Πλήθος τεμαχίων | 1 τεμ. |
| Σύνδεσμος 1 | RJ-45 |
| Σύνδεσμος 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Θηλυκό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Θηλυκό |
| Μορφή συνδέσμου 1 | Ευθύγραμμος |
| Μορφή συνδέσμου 2 | Ευθύγραμμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Βάρος συσκευασίας | 60 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 180 x 10 x 100 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: