Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου Patch CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP). Διαθέτει θωράκιση από PVC και μήκος 10 μέτρων, προσφέροντας ευελιξία στην εγκατάσταση. Οι συνδέσεις RJ-45 με επιχρύσωση και νικέλιο εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση και αντοχή στη φθορά. Το καλώδιο είναι γκρι χρώματος και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από στροφές, latch protection και ένδειξη μήκους, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση σε δίκτυα υψηλής απόδοσης.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 10 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Μανδύα | PVC |
| Συνδετήρες | RJ-45 - male |
| Συνδετήρες (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρύσωση Συνδετήρα | Gold, nickel |
| Πιστοποιήσεις | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Booted, snagless, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, red connector |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: