Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και διαθέτει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ υποστηρίζει έως 23 αποθηκευτικές μονάδες με 6 εσωτερικές θέσεις 3.5" και 2 θέσεις 2.5". Είναι κατάλληλο για gaming και διαθέτει καλό σύστημα διαχείρισης καλωδίων, καθώς και κουμπιά on/off και reset. Υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες, με μέγιστο ύψος ψύκτη CPU 18.5 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 31.5 cm.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Tower |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 6 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός συνολικών υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 23 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 9 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 31.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 25 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστήριξη HDD/SSD combo cage | Ναι |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 18 |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 360, 420 mm |
| Βάρος | 10.5 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 240 x 542 x 474 mm |
| Όγκος | 58.95 L |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: