Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι ένα από τα πιο δημοφιλή μεγέθη για υπολογιστές, προσφέροντας άνεση και ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, Extended ATX, Micro ATX και Mini ITX, καλύπτοντας τις ανάγκες διαφόρων συστημάτων. Με διαστάσεις 433 mm μήκος, 229 mm πλάτος και 507 mm ύψος, παρέχει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση εξαρτημάτων και καλωδίων.
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Gaming | Ναι |
| Μήκος | 433 mm |
| Πλάτος | 229 mm |
| Ύψος | 507 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 349 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 173 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 4 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Εμπρός | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πίσω | 1 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πάνω | 2 |
| Υποστήριξη Ψύξης | Ναι, Υδρόψυξη |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Φωτισμός | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: