Το κουτί υπολογιστή τύπου PC διαθέτει κατασκευή από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό σε λευκό χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων φορμάτ όπως ATX, EATX, ITX, micro ATX, SSI CEB και SSI EEB, καθιστώντας το ιδανικό για gaming. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB, ενώ προσφέρει άνεση στη διαχείριση καλωδίων και προστασία από τη σκόνη με ειδικά φίλτρα. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει αρκετές θέσεις για σκληρούς δίσκους και SSD. Η ψύξη είναι εξαιρετικά ευέλικτη με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ραδιερών σε διάφορα σημεία του κουτιού.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα φορμάτ μητρικής | ATX, EATX, ITX, micro ATX, SSI CEB, SSI EEB |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλάγιο παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.2 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 51.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα φορμάτ τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140, 180 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλευρικά | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πλευρικά | 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών εμπρός | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερών πάνω | 360, 420 mm |
| Βάρος | 10.9 kg |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 245 mm x 575 mm x 515 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: