Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει γυαλί και SPCC υλικά, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο από tempered glass. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 3 για 2.5" δίσκους. Είναι κατάλληλο για gaming, με RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων τοποθετημένο στο πίσω και πλευρικό μέρος. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 16 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 44.5 cm. Διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης και υποστηρίζει τροφοδοτικά ATX χωρίς να περιλαμβάνεται τροφοδοτικό. Στις θύρες περιλαμβάνονται 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A και 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C. Η ψύξη περιλαμβάνει 3 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 120 mm στο πλάι και 1 στο πίσω μέρος, με υποστήριξη για επιπλέον ανεμιστήρες και ραδιέρες σε πάνω και κάτω μέρος. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 285 mm πλάτος, 460 mm βάθος και 398 mm ύψος, με βάρος 7.5 kg και πάχος υλικού 0.7 mm.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Γυαλί, SPCC |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Πίσω, Πλάι |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Κλουβί HDD/SSD combo | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C θύρες | 1 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 44.5 cm |
| Προεγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενη διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων κάτω | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων πάνω | 360 mm |
| Πλάτος | 285 mm |
| Βάθος | 460 mm |
| Ύψος | 398 mm |
| Βάρος | 7.5 kg |
| Πάχος υλικού | 0.7 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: