Η μνήμη RAM 4 GB DDR3 SDRAM με ταχύτητα 1600 MHz και καθυστέρηση CL11 αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές. Πρόκειται για ένα module τύπου DIMM 240-pin, μη ECC και unbuffered, που προσφέρει σταθερή απόδοση και συμβατότητα με τις περισσότερες μητρικές πλακέτες. Η τάση λειτουργίας είναι 1.5 V, ενώ υποστηρίζει προφίλ Intel XMP και AMD EXPO για εύκολη ρύθμιση. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό που προσθέτει αισθητικό αποτέλεσμα στο σύστημα.
| Χωρητικότητα | 4 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR3 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 240-pin |
| Ταχύτητα | 1600 MHz (PC3-12800) |
| CAS Latency | CL11 (11-11-11-28) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Χαρακτηριστικά | Unbuffered |
| Τάση | 1.5 V |
| Συμβατές Θέσεις | 1 x memory - DIMM 240-pin |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: