Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB (2 x 32 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Με ταχύτητα 6800 MHz και χρονισμό CAS 34, προσφέρει υψηλή απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη είναι σε μορφή DIMM 288-pin low profile, κατάλληλη για desktop υπολογιστές, και υποστηρίζει τεχνολογίες όπως Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και dual channel. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Το μαύρο χρώμα της προσδίδει κομψότητα στο σύστημα.
| Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6800 MHz (PC5-54400) |
| CAS Latency | 34 (34-45-45-108) |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory kit |
| Μορφή | DIMM 288-pin low profile |
| Τάση | 1.4 V |
| Χρήση | Gaming |
| Πλήθος modules | 2 |
| Memory Profile | Intel XMP 3.0 |
| Dual channel | Ναι |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: