Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα 3200 MHz και CAS latency 16. Είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και gaming, υποστηρίζοντας Intel Extreme Memory Profile (XMP) για βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και δεν διαθέτει ECC, ενώ διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό για αισθητικό αποτέλεσμα. Το ύψος της μνήμης είναι 44 mm και προέρχεται από την Ταϊβάν.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα Μνήμης | 3200 MHz |
| CAS Latency | 16 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Ύψος | 44 mm |
| Χώρα Προέλευσης | Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: