Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 32 GB (2 x 16 GB) τύπου DDR4 SDRAM αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα λειτουργίας στα 3200 MHz και χαμηλή καθυστέρηση CAS 16. Διαθέτει dual channel υποστήριξη και εντυπωσιακό RGB φωτισμό, που μπορεί να συγχρονιστεί με δημοφιλή συστήματα φωτισμού όπως ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light και Gigabyte RGB Fusion. Η κατασκευή της περιλαμβάνει αλουμινένιο heat spreader και 10 στρώματα PCB για βελτιωμένη ψύξη και αξιοπιστία.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα | 3200 MHz (PC4-25600) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Χαρακτηριστικά | Aluminium heat spreader, 10 Layers PCB heatspreader, vibrant RGB LEDs, ASUS Aura Sync support, MSI Mystic Light RGB support, Gigabyte RGB Fusion support, Trident Z RGB lighting control support, unbuffered |
| Ύψος Module | 1.73 inch |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: