Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR3 με συνολική χωρητικότητα 8 GB (2 x 4 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Με ταχύτητα 2400 MHz και χρονισμό CAS 10, εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και υποστήριξη για dual channel, ενώ διαθέτει τεχνολογία Intel Extreme Memory Profiles (XMP) για εύκολη υπερχρονιστική ρύθμιση. Η μνήμη είναι τύπου DIMM 240-pin, με τάση λειτουργίας 1.65 V και διαθέτει ειδικό σύστημα ψύξης TridentX heatspreader με αφαιρούμενο πάνω πτερύγιο. Δεν υποστηρίζει RGB φωτισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB (2 x 4 GB) |
| Τύπος | DDR3 SDRAM |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory kit |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος | DIMM 240-pin |
| Πλήθος modules | 2 |
| Χρήση | Επιτραπέζια |
| Ταχύτητα | 2400 MHz (PC3-19200) |
| Latency Timings | CL10 (10-12-12-31) |
| CAS Latency | 10 |
| Τάση | 1.65 V |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Memory Profile | Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Σύστημα Ψύξης | TridentX heatspreader με αφαιρούμενο πάνω πτερύγιο |
| Dual Channel | Υποστηρίζεται |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: