Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα έως 92%, ενώ η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων. Ο ανεμιστήρας 120 mm με τεχνολογία ball bearing εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 6 SATA, 4 Molex, 6 PCI Express και 2 Floppy, καλύπτοντας τις ανάγκες σύνθετων συστημάτων. Επιπλέον, διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πλήθος προστασιών για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 1000 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Βάρος | 3.08 kg |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 - 6.5 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 999.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 92 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Ball bearing |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση τροφοδοσίας ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις τροφοδοσίας Floppy | 2 |
| Σύνδεση δίσκου Floppy | Ναι |
| Σύνδεση PCI Express | Ναι |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: