Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές τύπου ATX και EPS, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα έως 90%. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει τη ροή αέρα μέσα στο κουτί. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 120 mm με τεχνολογία ball bearing προσφέρει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 8 SATA, 6 PCI Express (6+2 pin), 4 Molex, 2 floppy και 20+4 pin ATX, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων. Επιπλέον, διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πλήθος προστασιών για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX, EPS |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Full Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 849.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 90 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός συνδετήρων SATA | 8 |
| Αριθμός συνδετήρων Molex (4-pin) | 4 |
| Αριθμός συνδετήρων PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Αριθμός συνδετήρων floppy drive | 2 |
| Συνδετήρας floppy disk drive | Ναι |
| Συνδετήρας PCI Express | Ναι |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Ball bearing |
| MTBF (Mean time between failures) | 100000 h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Βάρος | 2.68 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: