Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Violet |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 11 (4 Full-Height, 7 Half-Height) |
| Γυάλινη πλευρική επιφάνεια | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 23.5 cm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πλευράς (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (max) | 1 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες κάτω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευράς | 120, 140, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 120, 140, 280, 360 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 320 mm x 470 mm x 470 mm |
| Περιλαμβανόμενα καλώδια | PCIe |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: