Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα Power Supply τύπου ATX προσφέρει ισχύ 650 W και διαθέτει πιστοποίηση 80 Plus Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Είναι κατασκευασμένη από υλικό Bronze και έχει βάρος 2 κιλά. Ο ανεμιστήρας της έχει διάμετρο 120 mm, προσφέροντας αποτελεσματική και αθόρυβη ψύξη. Η καλωδίωση είναι πλήρως ενσύρματη (Full Wired), χωρίς modular δυνατότητες, γεγονός που εξασφαλίζει σταθερή σύνδεση και αξιοπιστία στη λειτουργία της.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφή | ATX |
| Ισχύς | 650 W |
| Πιστοποίηση | 80 Plus Gold |
| Βάρος | 2 kg |
| Υλικό | Bronze |
| Καλωδίωση | Full Wired |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 12 V |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: