Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση έως 90%. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποιεί τη ροή αέρα μέσα στο κουτί. Ο ανεμιστήρας 120 mm προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ η ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει την απόδοση και σταθερότητα της παροχής ρεύματος. Η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 8 SATA, 4 PCI Express 6+2 pin, 3 Molex και 2 συνδέσεις floppy, καλύπτοντας τις ανάγκες σύνθετων συστημάτων.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 12 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 6 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 846 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 70.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 90 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| MTBF | 100000 h |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 600, 750, 900 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 75 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσεων floppy drive | 2 |
| Υποστήριξη σύνδεσης floppy disk drive | Ναι |
| Μήκος καλωδίου floppy disk drive | 89 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
| Βάθος | 140 mm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: