Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα με μία ασύρματη συσκευή. Υποστηρίζει πρότυπο ECO DECTGAPCAT-iq, παρέχοντας υπηρεσίες όπως αναγνώριση κλήσης, μεταφορά κλήσης και μπλοκάρισμα κλήσεων. Διαθέτει δυνατότητα κλήσης σε συνέδριο και ηχείο, ενώ υποστηρίζει αποστολή SMS και ρύθμιση έντασης ήχου. Η συσκευή διαθέτει τηλεφωνικό κατάλογο με χωρητικότητα 150 ονομάτων και αριθμών, καθώς και οθόνη μονοχρωματική 2 ιντσών με φωτισμό. Η μπαταρία τύπου AAA προσφέρει έως 12 ώρες ομιλίας και 180 ώρες αναμονής. Το τηλέφωνο τοποθετείται σε επιφάνεια και είναι πιστοποιημένο με CAT-iq 2.0, προσφέροντας HD Voice και δυνατότητα μεταφοράς τηλεφωνικού καταλόγου μέσω DECT.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο |
| Αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Πρότυπο ασύρματου τηλεφώνου | ECO DECTGAPCAT-iq |
| Υπηρεσίες κλήσης | Αναγνώριση κλήσης, Μεταφορά κλήσης, Μπλοκάρισμα κλήσεων |
| Τύπος αναγνώρισης κλήσης | Caller ID |
| Τοποθεσία πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Δυνατότητα κλήσης σε συνέδριο | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Υπηρεσίες μηνυμάτων | SMS |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Αριθμός ήχων κλήσης | 25 |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Ξυπνητήρι, ECO DECT, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου μέσω DECT, HD Voice, blacklist, πιστοποίηση CAT-iq 2.0 |
| VoIP | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 150 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος οθόνης | Μονοχρωματική |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 2" |
| Ανάλυση οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια |
| Μπαταρία | 2 x AAA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel Metal Hydride |
| Χρόνος ομιλίας | 12 ώρες |
| Χρόνος αναμονής | 180 ώρες |
| Διαστάσεις ακουστικού (Π x Β x Υ) | 4.9 cm x 2.8 cm x 15.5 cm |
| Βάρος ακουστικού | 119 g |
| Διαστάσεις τροφοδοτικού (Π x Β x Υ) | 7.7 cm x 7 cm x 3.8 cm |
| Βάρος τροφοδοτικού | 36 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: