Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με επέκταση διαθέτει δύο ασύρματα ακουστικά, προσφέροντας ευελιξία και άνεση στην επικοινωνία σας. Υποστηρίζει πρότυπο ECO DECTGAPCAT-iq, το οποίο μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας όταν δεν χρησιμοποιείται ή όταν βρίσκεται κοντά στη βάση. Διαθέτει λειτουργίες όπως μεταφορά κλήσης, δυνατότητα τηλεδιάσκεψης, μεγάφωνο, ρύθμιση έντασης, φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και 18 διαφορετικούς ήχους κλήσης. Η οθόνη LCD έγχρωμη 2.2 ιντσών με ανάλυση 220 x 176 pixels είναι φωτιζόμενη, ενώ η συσκευή υποστηρίζει μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου με χωρητικότητα έως 200 ονόματα και αριθμούς. Επιπλέον, διαθέτει υποδοχή ακουστικών 3.5mm και είναι συμβατή με ακουστικά βαρηκοΐας. Η τοποθέτηση μπορεί να γίνει σε τοίχο ή σε τραπέζι, ενώ περιλαμβάνει βάση φόρτισης. Η μπαταρία είναι τύπου AAA, επαναφορτιζόμενη με τεχνολογία Nickel Metal Hydride, με διάρκεια ομιλίας έως 17 ώρες και χρόνο αναμονής έως 320 ώρες.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο επέκτασης |
| Ποσότητα επιπλέον ακουστικών | 1 |
| Συνολικός αριθμός ασύρματων ακουστικών | 2 |
| Πρότυπο ασύρματου τηλεφώνου | ECO DECTGAPCAT-iq |
| Υπηρεσίες κλήσεων | Μεταφορά κλήσης |
| Τοποθεσία επιλογέα | Ακουστικό |
| Δυνατότητα τηλεδιάσκεψης | Ναι |
| Μεγάφωνο | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 18 |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ενδοεπικοινωνία, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, ECO DECT, εμφάνιση αριθμού καλούντος (CLIP) |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 200 ονόματα & αριθμοί |
| Συμβατό με ακουστικά βαρηκοΐας | Ναι |
| Τοποθέτηση | Τοίχου, επιτραπέζια |
| Περιλαμβανόμενα αξεσουάρ | Βάση φόρτισης |
| Οθόνη | Έγχρωμη LCD |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 2.2" |
| Ανάλυση οθόνης | 220 x 176 pixels |
| Φωτιζόμενη οθόνη | Ναι |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / mini-phone 3.5mm |
| Μπαταρία | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες Nickel Metal Hydride |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 550 mAh |
| Διάρκεια ομιλίας | Έως 17 ώρες |
| Διάρκεια αναμονής | Έως 320 ώρες |
| Διαστάσεις βάσης (Π x Β x Υ) | 6.4 cm x 6.3 cm x 3.5 cm |
| Βάρος βάσης | 27 g |
| Διαστάσεις ακουστικού (Π x Β x Υ) | 5.2 cm x 2.6 cm x 16.1 cm |
| Βάρος ακουστικού | 115 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: