Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ακουστικό επέκτασης τύπου cordless προσφέρει ευελιξία και άνεση στην επικοινωνία σας. Με κομψό πλατινένιο χρώμα και οθόνη LCD έγχρωμης ανάλυσης 128 x 160 pixels, διαθέτει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, μεταφορά κλήσης και μπλοκάρισμα κλήσεων. Η εμβέλειά του φτάνει τα 50 μέτρα σε εσωτερικό χώρο και έως 300 μέτρα σε εξωτερικό, ενώ υποστηρίζει 19 διαφορετικούς ήχους κλήσης και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο για εύκολη χρήση σε σκοτεινούς χώρους. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο ηχείο, χρονόμετρο κλήσης, ενσωματωμένο ρολόι και ξυπνητήρι, καθώς και πιστοποίηση CAT-iq 2.0 και τεχνολογία ECO DECT για εξοικονόμηση ενέργειας και μείωση ακτινοβολίας. Η μνήμη τηλεφώνου μπορεί να αποθηκεύσει έως 150 ονόματα και αριθμούς, με 20 θέσεις για αναγνώριση κλήσεων και 10 για πρόσφατες κλήσεις. Η μπαταρία είναι επαναφορτιζόμενη τύπου AAA με διάρκεια ομιλίας έως 840 λεπτά και χρόνο αναμονής έως 320 ώρες.
| Τύπος Προϊόντος | Cordless extension handset |
| Συνολικός Αριθμός Ασύρματων Ακουστικών | 1 |
| Χρώμα Σώματος | Platinum |
| Τύπος Caller ID | Caller ID |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ακουστικού (Εσωτερικός Χώρος) | 50 m |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ακουστικού (Εξωτερικός Χώρος) | 300 m |
| Τοποθεσία Dialer | Handset |
| Ηχείο | Ναι |
| Ήχοι Κλήσης | 19 |
| Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ενδείξεις | Visual ringer light |
| Πρότυπο Ασύρματου Τηλεφώνου | DECTGAP |
| Υπηρεσίες Κλήσεων | Caller ID, Call Transfer, Call Block |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 150 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη Κλήσεων | 10 |
| Πλήκτρα Ταχείας Κλήσης | 4 |
| Μνήμη Αναγνώρισης Κλήσεων | 20 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος Οθόνης | LCD display - colour |
| Τοποθεσία Οθόνης | Handset |
| Ανάλυση Οθόνης | 128 x 160 pixels |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Ναι |
| Συμβατότητα με Βοηθήματα Ακοής | Ναι |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Power adapter, phone charging stand |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x battery - AAA type |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Rechargeable - Nickel Metal Hydride |
| Ποσότητα Μπαταριών | 2 |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 840 min |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 320 h |
| Διαστάσεις (Πλάτος) | 5.5 cm |
| Διαστάσεις (Βάθος) | 3 cm |
| Διαστάσεις (Ύψος) | 17 cm |
| Βάρος | 140 g |
| Πρόσθετες Λειτουργίες | Call timer, built-in clock, Alarm, ECO DECT, CAT-iq 2.0 certification |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: