Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων για smartphones, tablets, κάμερες δράσης και άλλες συσκευές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 100 MB/s και εγγραφής 10 MB/s, καθιστώντας την κατάλληλη για καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps και γρήγορη μεταφορά αρχείων. Η κάρτα υποστηρίζει τα συστήματα αρχείων FAT32 και exFAT και διαθέτει προστασία από μαγνήτες, κραδασμούς, νερό και ακτίνες Χ, ενώ περιλαμβάνει και διακόπτη προστασίας εγγραφής. Η λειτουργία της είναι αξιόπιστη σε θερμοκρασίες από 0 έως 70 °C και υγρασία 30-85%.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 10 MB/s |
| Κλάση ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32, exFAT |
| Προστασία | Ανθεκτική σε μαγνήτες, κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 30 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 30 - 85 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 11 mm x 1 mm x 15 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | SD adapter |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: