Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Είναι εξοπλισμένο με διεπαφή USB Type-A και υποστηρίζει την έκδοση USB 2.0, εξασφαλίζοντας συμβατότητα με πληθώρα συσκευών. Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 20 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής είναι 5 MB/s. Το προϊόν έχει σχεδιασμό τύπου καπακιού και είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με κίτρινο χρώμα. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Επιπλέον, υποστηρίζει λειτουργία Plug and Play για εύκολη χρήση χωρίς επιπλέον εγκαταστάσεις.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Διεπαφή συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 2.0 |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα προϊόντος | Κίτρινο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Μορφή | Cap |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 20 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 5 MB/s |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: