Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ εξόδου 480 W και χωρητικότητα 0.8 kVA. Διαθέτει συμπαγές μέγεθος και μαύρο χρώμα, ενώ η οθόνη LCD παρέχει εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας. Είναι εξοπλισμένη με 6 πρίζες τύπου Schuko (Type F) και διαθέτει θύρα USB Type-B και θύρα Ethernet RJ-45 για σύνδεση και διαχείριση. Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah, υποστηρίζοντας μία μπαταρία. Το UPS έχει γρήγορο χρόνο απόκρισης 2 ms και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 220-240 V με συχνότητα 50/60 Hz. Το μέγεθος του είναι 270 mm πλάτος, 190 mm βάθος και 90 mm ύψος, με βάρος 4.9 kg.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.8 kVA |
| Output power | 480 W |
| Form factor | Compact |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types | Type F (Schuko) |
| USB port type | USB Type-B |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Response time | 2 ms |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 1 |
| Width | 270 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 4.9 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: