Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση οροφής για οθόνες είναι σχεδιασμένη για να στηρίζει με ασφάλεια οθόνες υπολογιστή και τηλεοράσεις με μέγεθος οθόνης από 81,3 έως 124,5 εκατοστά. Υποστηρίζει βάρος έως 50 κιλά και διαθέτει ρυθμιζόμενη κλίση και περιστροφή για βέλτιστη γωνία θέασης. Η κατασκευή της είναι σε μαύρο χρώμα και περιλαμβάνει διαχείριση καλωδίων, ενώ το μήκος του σωλήνα οροφής μπορεί να ρυθμιστεί από 900 έως 3000 εκατοστά.
| Μέγιστο βάρος υποστήριξης | 50 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 124.5 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφή |
| Κατάλληλο για οθόνη υπολογιστή | Ναι |
| Μέγιστο VESA mount | 400 x 400 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων οθονών | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -5 - 15 ° |
| Γωνία περιστροφής | 35 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μήκος σωλήνα οροφής (ελάχιστο) | 900 cm |
| Μήκος σωλήνα οροφής (μέγιστο) | 3000 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: