Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Unmanaged |
| Layer | L2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Πλήθος θύρων Ethernet | 4 |
| Τύπος θύρων Ethernet | Fast Ethernet (10/100) |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 1000 entries |
| Τοποθέτηση σε Rack | Όχι |
| Πλήθος θύρων Fast Ethernet (copper) | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) θύρες | 4 |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 30 W |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 35 W |
| Switching capacity | 1 Gbit/s |
| Forwarding rate | 0.744 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
| Full duplex | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC-in jack, 48 V, 0.8 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 38 W |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό κατασκευής | Μέταλλο |
| Ενδείξεις LED | PoE, Power, Link |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 55 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 105 x 83.1 x 27.6 mm |
| Βάρος | 200 g |
| Fanless | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: