Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch δικτύου τύπου Rack 1U προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για επαγγελματικές εφαρμογές. Διαθέτει 24 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες SFP για γρήγορη και αξιόπιστη σύνδεση. Υποστηρίζει λειτουργίες Layer 2+, VLAN, στατικές διαδρομές και cloud διαχείριση, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα. Το μεταλλικό περίβλημα σε γκρι χρώμα και οι LED ενδείξεις εξασφαλίζουν ανθεκτικότητα και εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας.
| Rack mounting | Ναι |
| Form factor | 1U |
| Product colour | Γκρι |
| Housing material | Μέταλλο |
| LED indicators | Ναι |
| Switch type | Managed |
| Switch layer | L2+ |
| Cloud-managed | Ναι |
| Configuring Location Settings (CLI) | Ναι |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Installed SFP modules quantity | 4 |
| Console port | RJ-45 |
| Static route | Ναι |
| 10G support | Ναι |
| Link aggregation | Ναι |
| VLAN support | Ναι |
| Number of VLANs | 4094 |
| Power source | AC |
| Power supply included | Ναι |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 27.27 W |
| Power consumption (max) | 35.04 W |
| MAC address table | 16000 entries |
| Switching capacity | 128 Gbit/s |
| Forwarding rate | 96 Mpps |
| Multicast support | Ναι |
| DHCP features | DHCP client, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Loop protection | Ναι |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 5000 m |
| Width | 442 mm |
| Depth | 220 mm |
| Height | 43.6 mm |
| Noise level | 51 dB |
| Package weight | 3.44 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: