Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, ITX και micro ATX. Διαθέτει δύο χρώματα, μαύρο και λευκό, και παράλληλα υποστηρίζει διάφορα μεγέθη αποθηκευτικών μονάδων, όπως 2.5" και 3.5". Με παράθυρο στο πλάι και φίλτρο κατά της σκόνης, εξασφαλίζει καλή εμφάνιση και καθαριότητα. Υποστηρίζει έως και 10 θέσεις επέκτασης, ενώ η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρες CPU και κάρτες γραφικών είναι 18.3 cm και 42.2 cm αντίστοιχα. Επιπλέον, διαθέτει πολλαπλές θέσεις για ανεμιστήρες και ψύκτρες υγρής ψύξης, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη για απαιτητικά συστήματα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Λευκό |
| Συμβατά μεγέθη μητρικής | ATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 10 |
| Θέσεις επέκτασης Full-Height | 4 |
| Θέσεις επέκτασης Half-Height | 6 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22.4 cm |
| Θέσεις πλευρικών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετροι πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πίσω ανεμιστήρες εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Θέσεις πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετροι πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Θέσεις πάνω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετροι πάνω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πίσω ανεμιστήρες εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Θέσεις κάτω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετροι κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1300 RPM |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πλευρικών ψυκτρών | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πάνω ψυκτρών | 120, 240, 360 mm |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 439 mm |
| Ύψος | 472 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Καλώδιο PCIe |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: