Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower PC σε μαύρο και κερασί χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, ITX και micro ATX, ενώ διαθέτει tempered glass panel και anti-dust φίλτρο. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 4 για 2.5" SSD, καθώς και 11 θέσεις επέκτασης. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 18 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 42.2 cm. Η ενσωματωμένη οθόνη LCD 37.9 cm με ανάλυση 682 x 2560 pixels είναι capacitive touchscreen με multi-touch δυνατότητες. Υποστηρίζει πολλαπλές θέσεις για ανεμιστήρες και ραδιέιτορ ψύξης σε διάφορα μεγέθη, ενώ διαθέτει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C και combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Black, Cherry colour |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 11 (4 Full-Height, 7 Half-Height) |
| Tempered glass panel | Ναι |
| Anti-dust φίλτρο | Ναι |
| On/off κουμπί | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι, LCD 37.9 cm, 682 x 2560 pixels, Capacitive touchscreen, Multi-touch |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23.5 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πλευράς | 120, 140 mm (έως 3 ανεμιστήρες) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm (1 ανεμιστήρας) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm (έως 3 ανεμιστήρες) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm (έως 3 ανεμιστήρες) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέιτορ πλευράς | 120, 140, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέιτορ πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέιτορ πάνω | 120, 140, 280, 360 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 320 mm x 470 mm x 470 mm |
| Συμπεριλαμβανόμενα καλώδια | PCIe |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: