Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι ασύρματο και σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες, προσφέροντας άνεση και ευκολία στη χρήση. Διαθέτει οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση 1600 dpi και πέντε κουμπιά για πλήρη λειτουργικότητα. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB δέκτη 2.4 GHz, ενώ υποστηρίζει ευρεία γκάμα λειτουργικών συστημάτων, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση στον υπολογιστή ή το laptop σας. Το ποντίκι έχει κομψό γκρι χρώμα και μικρές διαστάσεις που το καθιστούν πρακτικό και εύχρηστο.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Σύνδεση | Ασύρματη |
| Δέκτης Ασύρματης Σύνδεσης | USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Γκρι γραφίτης |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 1600 dpi |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 10.2 cm x 6.6 cm x 3.5 cm |
| Βάρος | 110 g |
| Τύπος Μπαταρίας | AAA |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας | Έως 12 μήνες |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | 2.4 GHz |
| Δέκτης USB | Νάνο δέκτης με υποδοχή |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, ένδειξη μπαταρίας, διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, εναλλαγή ευαισθησίας DPI |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Apple OS X 10.8 Mountain Lion και νεότερα, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Google Chrome OS 44 ή νεότερο |
| Συμμόρφωση Προτύπων | Plug and Play |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: