Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 8 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε φορητούς υπολογιστές. Πρόκειται για μια μονάδα μνήμης σε μορφή 262-pin SO-DIMM, η οποία προσφέρει υψηλή απόδοση με CAS latency 46 και λειτουργεί σε τάση 1.1 V. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και υποστηρίζει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Είναι κατάλληλη για πλήρη καθημερινή χρήση και δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Εσωτερική μνήμη | 8 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Μορφή μνήμης | 262-pin SO-DIMM |
| Χρήση για | Laptop |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| CAS latency | 46 |
| Τάση μνήμης | 1.1 V |
| Πλήθος modules | 1 |
| SPD profile | Ναι |
| Lead plating | Gold |
| RGB Lighting | Όχι |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 69.6 mm |
| Height | 30 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Doesn't contain | Halogen |
| Ταχύτητα | 5600 MHz |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: