Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος κάρτας | SDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προστασία εγγραφής | Ναι |
| Προτεινόμενη χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 300 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 260 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-II |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V90 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | exFAT |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 31.8 mm |
| Βάθος | 23.9 mm |
| Ύψος | 2.03 mm |
| Βάρος | 2.31 g |
| Ταχύτητα διαύλου | UHS-II |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: